Dimension Data v kvadrantu lídrů

Zveřejněno:

Společnost Dimension Data se umístila v Kvadrantu lídrů pro oblast komunikačního outsourcingu a souvisejících profesionálních služeb, který vydává konzultační a poradenská firma Gartner. Investice do služeb na té nejvyšší úrovni se tak vyplatily.

Analytici společnosti Gartner v rámci tvorby Magického kvadrantu porovnali nabídky 19 dodavatelů IT služeb pro globální podnikové komunikační systémy. Do hodnocení zahrnuli dvě hlavní kritéria: „schopnost výkonu nebo akce“ a „komplexnost vize“.

Umístění v Kvadrantu lídrů je pro Dimension Data důležitým milníkem. Dokládá, že zákazníci rozpoznali pokrok, kterého dosáhli na cestě k pozici vedoucího světového poskytovatele služeb. Strategie úspěšně těžila z významných investic, které byly v minulém roce realizovány. Šlo mimo jiné o červencové převzetí americké společnosti OpSource, která se specializuje na Cloud computing.

„Část našeho úspěchu lze rovněž připsat investicím do infrastruktury pro řízení a poskytování služeb na světové úrovni. Navzdory nepříznivé ekonomické situaci ve všech pěti regionech, v nichž působíme, vzrostly naše tržby za finanční rok 2011 dvouciferně,“ říká Brett Dawson, výkonný ředitel společnosti Dimension Data.

Celý dokument „Magic Quadrant for Communications Outsourcing and Professional Services“ najdete zde.

© 2018 Dimension Data All Rights Reserved | Souhlas se zpracováním osobních údajů

Téma aktuálního čísla

IT TRENDY PRO ROK 2019

Kontakt

Dimension Data Czech Republic s.r.o.
Milevská 2095/5
140 00 Praha 4
Tel: +420 224 600 010
Email: info.cz@dimensiondata.com
www.dimensiondata.com