Dimension Data v kvadrantu lídrů

Zveřejněno:

Společnost Dimension Data se umístila v Kvadrantu lídrů pro oblast komunikačního outsourcingu a souvisejících profesionálních služeb, který vydává konzultační a poradenská firma Gartner. Investice do služeb na té nejvyšší úrovni se tak vyplatily.

Analytici společnosti Gartner v rámci tvorby Magického kvadrantu porovnali nabídky 19 dodavatelů IT služeb pro globální podnikové komunikační systémy. Do hodnocení zahrnuli dvě hlavní kritéria: „schopnost výkonu nebo akce“ a „komplexnost vize“.

Umístění v Kvadrantu lídrů je pro Dimension Data důležitým milníkem. Dokládá, že zákazníci rozpoznali pokrok, kterého dosáhli na cestě k pozici vedoucího světového poskytovatele služeb. Strategie úspěšně těžila z významných investic, které byly v minulém roce realizovány. Šlo mimo jiné o červencové převzetí americké společnosti OpSource, která se specializuje na Cloud computing.

„Část našeho úspěchu lze rovněž připsat investicím do infrastruktury pro řízení a poskytování služeb na světové úrovni. Navzdory nepříznivé ekonomické situaci ve všech pěti regionech, v nichž působíme, vzrostly naše tržby za finanční rok 2011 dvouciferně,“ říká Brett Dawson, výkonný ředitel společnosti Dimension Data.

Celý dokument „Magic Quadrant for Communications Outsourcing and Professional Services“ najdete zde.

Téma aktuálního čísla

ZÁKAZNICKÁ ZKUŠENOST

Kontakt

Dimension Data Czech Republic s.r.o.
Na Hřebenech II 10
140 00 Praha 4
Tel: +420 255 770 111
Email: info.cz@dimensiondata.com
www.dimensiondata.com