Úvodník

Zveřejněno:

Vážený čtenáři,

vítejte u druhého vydání tematického dvouměsíčníku společnosti Dimension Data Czech Republic, tentokrát s podtitulem "IT jako služba".

Model "IT-as-a-Service" je možné aplikovat v mnoha oblastech provozování podnikového IT a jeho synonymem bývá termín cloud. O cloudu toho bylo napsáno mnoho, my se Vám však v článku "Cloud computing - historie a budoucnost" pokusíme představit, kde se myšlenka cloudu poprvé objevila a kam podnikový cloud směřuje. Ukážeme Vám, že jako službu je možné využívat i videokonferenční technologie, dohled nad zranitelností sítě, nebo provádění rutinních servisních činností pro Vaše podnikové infrastruktury.

Nepřehlédněte odkaz VideoSTART. Soutěž, ve které můžete získat profesionální videokonferenční řešení v hodnotě 450.000,- Kč a jako bonus iPad II. Uzávěrka soutěže je již 31.3.2012, proto - pokud máte zájem - neváhejte a navštivte stránky www.videostart.cz

Jako inspirace Vám může posloužit video případová studie na využití videokonferencí ve společnosti Tescoma.

Tradičně Vám přínášíme rozhovor s naším hostem. Tentokrát na naše dotazy velmi zajímavě odpovídal pan Pavel Pivoňka ze společnosti Provident Financial.

A není to zdaleko všechno, co Vám DD Connect ve svém aktuálním vydání nabízí. Přeji příjemné čtení.

Zbyszek LUGSCH

Zbyszek LUGSCH

Solutions and Business Development Director
Dimension Data Czech Republic

Působnost v Dimension Data zahájil v roce 2008, kdy zastával pozici Solution Manager se zodpovědností za návrh a prodej komplexních řešení ICT infrastruktury. Od roku 2010 zastával pozici Sales & Solution Director a od roku 2012 zodpovídá za rozvoj a dodávku služeb klientům společnosti.

© 2018 Dimension Data All Rights Reserved | Souhlas se zpracováním osobních údajů

Téma aktuálního čísla

IT TRENDY PRO ROK 2019

Kontakt

Dimension Data Czech Republic s.r.o.
Milevská 2095/5
140 00 Praha 4
Tel: +420 224 600 010
Email: info.cz@dimensiondata.com
www.dimensiondata.com