Budoucnost sjednocené komunikace a spolupráce v České republice

Zveřejněno:

Společnost Dimension Data provedla rozsáhlou původní studii zaměřenou na IT manažery a uživatele. Na základě této studie chtěla změřit priority uživatelů a podniků v oblasti UCC (Unified Communications & Collaboration).

V 18 zemích jsme uskutečnili interview s více než 1320 ICT manažery (s těmi, kteří měli velmi významný vliv na doporučení nástrojů pro přenos hlasu, UC a nástrojů pro spolupráci, nebo těmi, kteří byli přímo zodpovědní za pořízení takových nástrojů). Současně jsme provedli webová interview s 1390 zaměstnanci. Demografie našeho průzkumu (stejně tak jako náš dotazník) odrážela země, průmyslová odvětví a velikost společností, které se zúčastnily našeho průzkumu mezi manažery.

V České republice jsme se zaměřili na 38 velkých podniků sídlících v této zemi a promluvili jsme si s 57 českými zaměstnanci, kteří používají řešení UCC. Naše demografická kritéria jsme zaměřili spíše na zaměstnance než na stolní počítače. Tak je tomu proto, že v předchozích pěti letech se UCC přesunula od stolních počítačů a souvisejících stolních telefonů spíše k uživatelsky definovanému prostředí, v němž zaměstnanci používají služby UCC v celé řadě zařízení a lokalit. Všechny zúčastněné společnosti měly více než 1000 zaměstnanců.

Hlavní zjištění Vám nabízíme zdarma ke stažení v českém jazyce

© 2018 Dimension Data All Rights Reserved | Souhlas se zpracováním osobních údajů

Téma aktuálního čísla

IT TRENDY PRO ROK 2019

Kontakt

Dimension Data Czech Republic s.r.o.
Milevská 2095/5
140 00 Praha 4
Tel: +420 224 600 010
Email: info.cz@dimensiondata.com
www.dimensiondata.com