Úvodník

Zveřejněno:

Vážení čtenáři,

dostává se k Vám druhé letošní vydání oceněného magazínu DD Connect. Proč oceněného? Magazín DD Connect totiž získal ocenění RATED v soutěži Zlatý středník 2013 v kategorii Nejlepší elektronický zpravodaj udělovaný odbornou porotou za jeho profesionální úroveň. Ocenění si velmi vážíme a děkujeme za Vaši čtenářskou podporu!

Tématem aktuálního vydání je komunikace, spolupráce a mobilita. Pokud Vás zajímá, jak to v České republice vypadá s adaptací technologií pro komunikaci a spolupráci, máme pro Vás zdarma ke stažení hlavní závěry unikátní studie společnosti Dimension Data – Budoucnost sjednocené komunikace a spolupráce v České republice.

A jaké další příspěvky jsme pro Vás připravili? Adam Horník se ve svém příspěvku s názvem ISE? AirWatch? Proč ne obojí! zamýšlí nad problematikou řízení přístupu k síťové infrastruktuře. Po stručném představení řešení Cisco ISE pokračuje bezpečnostním pohledem na BYOD s produktem AirWatch. Josef Šimral Vás v příspěvku Řízené služby pro videokomunikaci seznámí s možnostmi zajištění vysoké kvality a míry přijetí technologií pro videokomunikaci.

Petr Mácha pokračuje oblastí, která zdánlivě s hlavním tématem tohoto vydání nesouvisí. Ale zdání klame. V článku Mobilní servery? I to už je dnes skutečnost se dočtete, jaký má komunikace, spolupráce a zejména mobilita vztah se serverovými systémy a s virtualizací.

A rozhodně nepřehlédněte informaci, že jsme spustili novou službu Video conferencing-as-a-Service.

Spolupracujte, komunikujte a mobilizujte své obchodní síly. A pokud uvítáte pomoc partnera, který Vás všemi úskalími bezpečně provede, Dimension Data jsou Vám k dispozici.

Přeji Vám klidné a zajímavé čtení.

Zbyszek LUGSCH

Zbyszek LUGSCH

Solutions and Business Development Director
Dimension Data Czech Republic

Působnost v Dimension Data zahájil v roce 2008, kdy zastával pozici Solution Manager se zodpovědností za návrh a prodej komplexních řešení ICT infrastruktury. Od roku 2010 zastával pozici Sales & Solution Director a od roku 2012 zodpovídá za rozvoj a dodávku služeb klientům společnosti.

© 2018 Dimension Data All Rights Reserved | Souhlas se zpracováním osobních údajů

Téma aktuálního čísla

IT TRENDY PRO ROK 2019

Kontakt

Dimension Data Czech Republic s.r.o.
Milevská 2095/5
140 00 Praha 4
Tel: +420 224 600 010
Email: info.cz@dimensiondata.com
www.dimensiondata.com