Úvodník

Zveřejněno:

Vážení čtenáři,

vítejte u letního vydání tematického online magazínu společnosti Dimension Data, které je tentokrát věnováno letně žhavému tématu - mobilitě. Pro období prázdnin se jedná o téma příznačné. Zaměstnanci využívají dovolených na rozličných místech světa a ti, kteří mohou, možností mobility zhusta využívají.

 

Co Vám tedy toto vydání DD Connectu nabízí? Úvahu nad možnostmi zabezpečení prostředí pro mobilní uživatele. Článek o virtualizaci desktopů, které maximálně podporují flexibilitu mobilních pracovníků. Shrnutí možností a výhod funkce Presence, která obvykle tvoří nedílnou součást ekosystému sjednocené podnikové komunikace. A jelikož mobilita není pouze o technologiích, ale také o jejich dlouhodobé funkčnosti a správě, tak článek na téma servisního portálu.

Pokud Vás téma mobility zajímá, doporučujeme Vám navštívit také stránky www.mobilniuzivatele.cz, kde se dozvíte o jednom opravdu vyspělém řešení, které Vás na cestě k mobilitě vystřelí raketově kupředu.

Přeji Vám příjemné prožití prázdninového období a těším se na shledanou u dalšího čísla.

Zbyszek LUGSCH

Zbyszek LUGSCH

Solutions and Business Development Director
Dimension Data Czech Republic

Působnost v Dimension Data zahájil v roce 2008, kdy zastával pozici Solution Manager se zodpovědností za návrh a prodej komplexních řešení ICT infrastruktury. Od roku 2010 zastával pozici Sales & Solution Director a od roku 2012 zodpovídá za rozvoj a dodávku služeb klientům společnosti.

© 2018 Dimension Data All Rights Reserved | Souhlas se zpracováním osobních údajů

Téma aktuálního čísla

IT TRENDY PRO ROK 2019

Kontakt

Dimension Data Czech Republic s.r.o.
Milevská 2095/5
140 00 Praha 4
Tel: +420 224 600 010
Email: info.cz@dimensiondata.com
www.dimensiondata.com