Bezplatný audit síťové infrastruktury v ČR

Zveřejněno:

Společnost Dimension Data již šest let realizuje globální průzkum Network Barometr Report. Ten přináší agregované přehledy ze stovek expertních posudků podnikových sítí. A nyní pozor - poprvé v historii se pobočka Dimension Data Czech Republic rozhodla připravit lokální Network Barometer Report v České republice. V rámci přípravné části projektu jsou tipovány společnosti vhodné pro realizaci průzkumu jejich síťové infrastruktury, které získají výsledky z měření i konečnou zprávu Network Barometr Report zcela zdarma.

Network Barometr Report v ČR

Lokální assesmenty jsou cíleny na společnosti, které primárně disponují síťovými technologiemi Cisco a jejich infrastruktura obsluhuje řádově stovky koncových zařízení, včetně PC, notebooků, tabletů a chytrých mobilů. V ideálním případě má společnost několik geograficky vzdálených poboček a jejich IT infrastruktura je zásadní technologií pro jejich podnikání.

V případě zájmu o více informací a účast
v projektu pokračujte na www.lepsicesty.cz/nbr

Network Barometer Report 2014

S potěšením oznamujeme, že šesté globální vydání reportu Network Barometer 2014 je v tuto chvíli již k dispozici. Jako již tradičně představuje analyticky zpracovaná souhrnná data z 288 provedených Technology Lifecycle Management Assessmentů. A poprvé v historii navíc zahrnuje data vztažená k 91.000 servisním incidentům zadaným v našich Globálních Servisních Centrech.

Report porovnává relativní stáří síťové infrastruktury s provozními dopady síťových zařízení v různých fázích jejich životního cyklu. To z aktuálního reportu dělá jedno z nejkomplexnějších měření, jak podnikové sítě ovlivňují byznys procesy.

Aktuální vydání Network Barometer Reportu STAHUJTE ZDE

Network Barometer Report 2013 (pdf, anglicky)

© 2018 Dimension Data All Rights Reserved | Souhlas se zpracováním osobních údajů

Téma aktuálního čísla

IT TRENDY PRO ROK 2019

Kontakt

Dimension Data Czech Republic s.r.o.
Milevská 2095/5
140 00 Praha 4
Tel: +420 224 600 010
Email: info.cz@dimensiondata.com
www.dimensiondata.com