Bezplatný audit síťové infrastruktury v ČR

Zveřejněno:

Společnost Dimension Data již šest let realizuje globální průzkum Network Barometr Report. Ten přináší agregované přehledy ze stovek expertních posudků podnikových sítí. A nyní pozor - poprvé v historii se pobočka Dimension Data Czech Republic rozhodla připravit lokální Network Barometer Report v České republice. V rámci přípravné části projektu jsou tipovány společnosti vhodné pro realizaci průzkumu jejich síťové infrastruktury, které získají výsledky z měření i konečnou zprávu Network Barometr Report zcela zdarma.

Network Barometr Report v ČR

Lokální assesmenty jsou cíleny na společnosti, které primárně disponují síťovými technologiemi Cisco a jejich infrastruktura obsluhuje řádově stovky koncových zařízení, včetně PC, notebooků, tabletů a chytrých mobilů. V ideálním případě má společnost několik geograficky vzdálených poboček a jejich IT infrastruktura je zásadní technologií pro jejich podnikání.

V případě zájmu o více informací a účast
v projektu pokračujte na www.lepsicesty.cz/nbr

Network Barometer Report 2014

S potěšením oznamujeme, že šesté globální vydání reportu Network Barometer 2014 je v tuto chvíli již k dispozici. Jako již tradičně představuje analyticky zpracovaná souhrnná data z 288 provedených Technology Lifecycle Management Assessmentů. A poprvé v historii navíc zahrnuje data vztažená k 91.000 servisním incidentům zadaným v našich Globálních Servisních Centrech.

Report porovnává relativní stáří síťové infrastruktury s provozními dopady síťových zařízení v různých fázích jejich životního cyklu. To z aktuálního reportu dělá jedno z nejkomplexnějších měření, jak podnikové sítě ovlivňují byznys procesy.

Aktuální vydání Network Barometer Reportu STAHUJTE ZDE

Network Barometer Report 2013 (pdf, anglicky)

Téma aktuálního čísla

ZÁKAZNICKÁ ZKUŠENOST

Kontakt

Dimension Data Czech Republic s.r.o.
Na Hřebenech II 10
140 00 Praha 4
Tel: +420 255 770 111
Email: info.cz@dimensiondata.com
www.dimensiondata.com