Úvodník

Zveřejněno:

Vážený čtenáři,

dostává se k Vám první letošní vydání magazínu DD Connect. Toto vydání je jiné, než všechna předchozí. Rádi bychom Vás v něm seznámili s jediným projektem, který je ovšem tak mimořádný, že si zvýšenou pozornost bezesporu zaslouží. Nabízíme Vám pohled na aktuálním dění okolo projektu vědecko-technického parku Nupharo (www.nupharo.com). Na celém projektu se podílí řada významných společností včetně ABB, Cisco, Dimension Data, Philips, IBM, GE či Schneider Electric. Společnost Dimension Data je systémovým integrátorem celé výstavby tohoto urbanistického celku.

NupharoPark

Pan Milan Ganik společně s panem Antonínem Kantou se v příspěvku s názvem „Nupharo a jeho inteligentní kampus“ zaměřili na základní informace o celém projektu a na jednu z jeho nejdůležitějších částí, jednotnou infrastrukturu. Dále pokračujeme článkem s názvem „Cíl? Komplexní a inteligentní!“, ve kterém Vás seznámíme se zapojením společnosti Dimension Data do projektu Nupharo. Dozvíte se tak například informace o využití napájení po datových rozvodech a důležitosti komplexního přístupu k inteligenci parku.

 

NupharoPark
Pavel Křižanovský věnoval svůj článek „Cisco EnergyWise je mízou pro inteligentní budovy“ technologii EnergyWise, která pokrývá všechny důležité části inteligentní funkcionality – měření, reportování, řízení i regulaci. A samozřejmě také informace o využití této technologie v rámci projektu Nupharo. Příspěvek s názvem „Spoluvlastnictví? Možnost ovlivnění rozvoje!“ popisuje roli společnosti ABB, která patří mezi spoluvlastníky parku Nupharo. V tomto článku se věnujeme i pozitivním environmentáním dopadům inteligentního kampusu Nupharo.

 

 

Věřím, že informace o inspirativním projektu, kterým Nupharo bezesporu je, shledáte zajímavými a třeba Vám pomohou otevřít i zcela nové obzory.

 

NupharoPark

© 2018 Dimension Data All Rights Reserved | Souhlas se zpracováním osobních údajů

Téma aktuálního čísla

IT TRENDY PRO ROK 2019

Kontakt

Dimension Data Czech Republic s.r.o.
Milevská 2095/5
140 00 Praha 4
Tel: +420 224 600 010
Email: info.cz@dimensiondata.com
www.dimensiondata.com