Úvodník

Zveřejněno:

Vážení čtenáři,

tak tu máme podzim. Zuří plískanice a co nevidět přijdou mrazy. Přezuli jsme pneumatiky, jídelníček doplnili vitamíny a pokožkám dopřáváme výživu kvalitními krémy. A proč to děláme? Inu, bráníme se před riziky, která s sebou méně slunečná polovina roku nese. Je to zodpovědné, je to rozumné, je to zkrátka normální. A stejně tak si troufáme tvrdit, že je normální pečovat o podnikové informační infrastruktury. A to nejen od října do února, ale po celý rok.

Aktuální vydání DD Connectu věnujeme tématu Managed Services. Vitamíny ani šálu Vám nabídnout nemůžeme, ale několik kvalifikovaných názorů a doporučení, jak spravovat podnikové infrastruktury, to rozhodně ano.

Co Vám tedy tentokrát nabízíme?

Eduard Lorenc se zamýšlí nad předplatným softwarových licencí jako pokročilé metodě ochrany investic. Představíme Vám virtualizaci jako komplementární prvek náročně vystavěných SLA. Nabízíme Vám pohled na TLM (Technology Lifecycle Management) jako jediný dlouhodobě smysluplný přístup k zajišťování chodu podnikové sítě a v článku Proaktivní monitoring jako prevence před havárií bychom Vás chtěli upozornit na novou službu společnosti Dimension Data s obchodním názvem INSITE.

A jako tradičně, není to vše. Upozorňujeme na celosvětový průzkum Network Barometer Report, který již dlouhá léta organizujeme a který koncentruje obsáhlý pohled na síťová bezpečnostní rizika. Potýkáte se s podobnými problémy, jako většina Vašich kolegů?

Pokud máte zájem se detailněji seznámit s našimi servisními službami s obchodním označením Uptime, navštivte www.uptimesluzby.cz. Zde můžete, kromě informací, získat i opravdu pěkný dárek.

Velice náš těší Váš zájem a čtenost našeho magazínu. Děkujeme za přízeň a mějte na paměti - nehoda není náhoda.

Petr Katzer

Petr Katzer

Sales Director
Dimension Data Czech Republic

Do společnosti Dimension Data nastoupil v roce 2012 na pozici obchodního ředitele, ve které zodpovídá za celkové obchodní výsledky společnosti a řízení všech obchodních týmů. V předchozí praxi více než 10 let nabíral obchodní zkušenosti v prostředí několika systémových integrátorů, naposledy pak ve společnosti Cisco Systems.

© 2018 Dimension Data All Rights Reserved | Souhlas se zpracováním osobních údajů

Téma aktuálního čísla

IT TRENDY PRO ROK 2019

Kontakt

Dimension Data Czech Republic s.r.o.
Milevská 2095/5
140 00 Praha 4
Tel: +420 224 600 010
Email: info.cz@dimensiondata.com
www.dimensiondata.com