Vánoce jsou svátkem i pro kyberzločince

Zveřejněno: 19.12.2017

Vánoční čas je za dveřmi a objem nákupů roste. Množství dárků pořízených přes internet přibývá každým rokem. Ale doba zvýšených on-line nákupů je také svátkem pro počítačové zločince. Například podle průzkumu společnosti Barclays se více než jedna čtvrtina všech on-line podvodů ve Velké Británii odehraje v období Vánoc.

Pokračovat ve čtení

Cesta k úspěchu povede v příštím roce přes hybridní cloud

Zveřejněno: 12.12.2017

Oblast hybridních cloudů je v současné době považována za jedno z nejrychleji se rozvíjejících odvětví. Hybridní cloudy umožňují vypořádat se s neustálými inovacemi v IT. Společnost Dimension Data, globální poskytovatel IT řešení a služeb, přináší 7 trendů, které budou v příštím roce ovlivňovat poskytovatele cloudových služeb i jejich uživatele.

Pokračovat ve čtení

V roce 2018 budou firmy na hackery nasazovat „robotické lovce“

Zveřejněno: 06.12.2017

Kybernetičtí zločinci jsou stále vynalézavější a přicházejí s novými prostředky, jak firmám odcizit cenná data nebo jak z nich vymámit finanční prostředky. Klasický model ochrany založený na již známých hrozbách není příliš účinný, a tak musejí společnosti přijít s modernějšími metodami.

Pokračovat ve čtení

V roce 2018 budou v módě chytrá pracoviště

Zveřejněno: 22.11.2017

Technologie na pracovišti dokážou ve svých zaměstnancích podporovat kreativitu a výkonost. Navíc v době velmi nízké nezaměstnanosti mohou moderní pracoviště a nové způsoby spolupráce představovat výraznou konkurenční výhodu při lovu talentů.

Pokračovat ve čtení