Dimension Data na vlně generačních změn

Zveřejněno:

Dimension Data je inovátorem a věnuje se progresivním technologiím. Svědčí o tom mimo jiné i řada zajímavých témat, se kterými jste se mohli v minulosti setkat. Toto vydání DD Connectu je i o rekapitulaci, takže se pojďme podívat na krátký průřez článků o stále aktuálních tématech – nazvěme ho směle „Best of DD Connect“.

Next Generation Workspace? Určitě ano!

Způsoby práce se neustále vyvíjí. Ostatně obdobně, jako celý svět okolo nás. Zejména mladší generace, někdy označované jako Y a Z, očekávají od zaměstnání a výkonu práce zcela něco jiného, než jejich předci ještě před pár desítkami let. Nejde přitom jen o požadavky na zajímavou a tvůrčí činnost nebo o lepší finanční ohodnocení a více volného času, ale především o větší flexibilitu, svobodu a možnost lépe skloubit pracovní a soukromý život.

Hlasová biometrie pomáhá zákazníkovi i kontaktnímu centru

Biometrie, tedy využití jedinečných biologických charakteristik člověka pro oblast bezpečnosti, byla ještě před deseti patnácti lety spíše otázkou sci-fi příběhů než každodenního života. Dnes je ale situace jiná a s biometrií se setkáváme stále častěji – příkladem mohou být třeba cestovní pasy. My se blíže podíváme na využití biometrického prvku, který umožňuje vzdálené ověřování volajícího – přes hlas. Tedy za pomocí tzv. hlasové biometrie.

Návratnost investic do assessmentu

Provedení assessmentu není, a ze své podstaty ani nemůže být, službou, která by byla poskytována zdarma, například jako předprodejní aktivita. A i když lze přímé náklady spojené s procedurou zhodnocení vyčíslit poměrně přesně, tak s návratností nákladů to tak přímočaré není. Výstupy assessmentu může firma využít mnoha různými způsoby a právě další kroky po dokončení auditu určují, kdy a v jaké míře se vynaložené prostředky vrátí.

Doba velí, vyzbrojte se XaaS. Ale proč?

Sám nebo si někoho najmout? Dilema, které lze pojmout z mnoha různých úhlů pohledu a které je zcela běžné nejen v informačních technologiích. Té části našeho já, které velí využívat třetí stranu, se bude možná zamlouvat slovní spojení „as a Service“.

Řízené služby pro videokomunikaci

Komunikace za využití obrazových přenosů, tedy videokomunikace již není nic nezvyklého, zejména pak ve firemním prostředí. Mezi hlavní věcné výhody přenosu obrazové složky patří především „vidění se“, a tedy možnost ovlivňovat způsob komunikace dle konkrétní situace. Důležitým přínosem je také přenos obrazu živých scén – od nákresů na tabuli až po záznam z pracovní plochy počítače.

© 2018 Dimension Data All Rights Reserved | Souhlas se zpracováním osobních údajů

Téma aktuálního čísla

IT TRENDY PRO ROK 2019

Kontakt

Dimension Data Czech Republic s.r.o.
Milevská 2095/5
140 00 Praha 4
Tel: +420 224 600 010
Email: info.cz@dimensiondata.com
www.dimensiondata.com