Zákazníci přejí Dimension Data

Zveřejněno:

Za 10 let působení na trhu společnost Dimension Data zajistila IT řešení pro řadu významných zákazníků v České republice. Požádali jsme 10 z nich, aby nám vyjádřili, jakým způsobem vnímají spolupráci a co na ní nejvíce oceňují.Air bank

alt
„Počet klientů Air Bank neustále roste, a kontaktní centrum Air Bank tak musí být schopno zpracovat řádově větší objemy klientských interakcí. Před téměř dvěma lety jsme proto začali hledat řešení pro řízení zpracování klientských interakcí v kontaktním centru. Nakonec jsme se rozhodli pro platformu Genesys. V následném výběrovém řízení jsme si vybrali společnost Dimension Data jako implementačního partnera. Za společného úsilí tak vzniká řešení, které bude nejen řídit příchozí hlasovou a písemnou komunikaci, podporovat odchozí telefonické kampaně, ale především díky unikátnímu rozšíření agentské aplikace Genesys, bude současně sloužit i jako CRM řešení.

Dimension Data jsou jeden z mála našich dodavatelů, kterého s čistým svědomím nazvu raději partnerem, než dodavatelem, a to díky jejich neformálnímu přístupu, pochopení pro naši situaci a snaze najít řešení.

Děkujeme za dosavadní klientsky orientovanou spolupráci, kdy jsme mnohokrát ocenili zkušenosti konzultantů Dimension Data, získané z řady obdobných projektů realizovaných v ČR. Přejeme vám mnoho úspěchů a udržení prvenství v oblasti kontaktních center i v dalších 10 letech.“
alt

Lukáš Müller, Chief Customer Care OfficerAkademie věd

alt
„Společnost Dimension Data je jedním z významných partnerů SSČ AV ČR v oblasti dodávky síťových a bezpečnostních ICT řešení a souvisejících služeb. Konzultace a poradenská činnost je důležitou součástí při zavádění nových či úpravě současných IT služeb v prostředí SSČ AV ČR.

Společnosti Dimension Data si vážíme především za profesionální a vstřícný přístup, rychlé řešení našich požadavků a snahu nalézt vždy takové řešení, které uspokojí všechny požadavky nás – zákazníka.

Společnosti Dimension Data přejeme do dalších let mnoho úspěchů a udržení zavedené vysoké kvality dodávaných služeb.“

Ing. Jan Pinta, MBA, Vedoucí odboru komunikačních a informačních technologiíCetelem /BNP Paribas

alt
„Česká pobočka francouzské banky BNP Paribas Personal Finance SA, působící pod značkou Cetelem, je na českém trhu významným poskytovatelem spotřebitelských úvěrů. Se společností Dimension Data spolupracujeme více než 10 let, a to jak na lokálním trhu, tak i v dalších 64 zemích světa. Klíčovou oblastí jsou pro nás a naše zákazníky služby kontaktního centra, které je postaveno na technologiích Cisco.

Společnost Dimension Data byla na počátku především dodavatelem jednotlivých komponent, ale v průběhu našeho partnerství se jejich role změnila a nyní ji vnímáme jako poradce a experta, který nám díky svým zkušenostem pomáhá propojit obchodní cíle jednotlivých oddělení ve firmě s odpovídajícím IT řešením.

Přeji Dimension Data, aby i nadále úspěšně rozšiřovala své zkušenosti a poskytovala nám komplexní poradenství, které nám v blízké budoucnosti umožní posunout naší společnost do bankovního sektoru.“
alt

Ing. Václav Horák, Ředitel IT, region střední EvropaČEPS

alt
„Společnost ČEPS je provozovatelem a správcem elektroenergetické přenosové soustavy v ČR a zajišťuje přenos elektřiny mezi výrobci a distributory. Dimension Data nám dlouhodobě poskytují široké spektrum ICT služeb od bezpečnostních řešení, síťové infrastruktury, IP telefonie, technologie datového centra až po servisní zajištění a konzultace.

Jelikož silně vnímáme důležitost spolehlivé dodávky elektřiny pro fungování hospodářství ČR, je nutným předpokladem pro naplňování těchto závazků řádné fungování společnosti a tedy i klíčových dodavatelů, mezi které společnost Dimension Data jednoznačně patří.

Přejeme jí tímto do dalších 10 let úspěšné fungování, energický přístup a svěží jiskřivé nápady.“
alt

Lukáš Babjak, Ředitel sekce ICT službyČeská spořitelna

alt
„Společnost Dimension Data byla vždy důležitým partnerem klientského centra České spořitelny. S příchodem digitální doby, nových požadavků klientů na obslužné kanály a nových technologií, měníme naše call-centrum na digitální kontaktní centrum a Dimension Data v této transformaci hrají významný part. Přeji Dimension Data hodně sil nejen do nového roku, ale i do dalších deseti let.“

alt

Milan Fišer, Ředitel úseku klientské centrumČeské Radiokomunikace

alt
„Se společností Dimension Data již několik let rozvíjíme naše služby cloud computingu. Dimension Data fungují jednak v rovině našeho dodavatele hardwaru, ale, a to především, v pozici našeho strategického partnera v rámci provozu. Jinými slovy nám Dimension Data kryjí záda, když se vyskytne problém na infrastruktuře.

Poskytovaní služeb cloud computingu je pro České Radiokomunikace strategickou iniciativou. Proto si pečlivě vybíráme partnery projektu tak, aby nám umožnili splnit náš cíl, a sice, byt číslo jedna v poskytování těchto služeb. Dimension Data jsou svoji profesionalitou jednoznačně právě takovým typem organizace. Odborné a lidské schopnosti jejich týmu, jsou v našich očích tou nevyšší přidanou hodnotou.

Co jiného se k tak pěknému výročí dá popřát, než řadu dalších, stejně, anebo více úspěšných let. Jasné cíle, rovnou cestu a spokojené zaměstnance.“
alt

Marcel Jánský, Manažer útvaru produktového managementuČeskoslovenská obchodní banka

alt
„Společnost Dimension Data je dlouhodobě naším klíčovým partnerem pro konzultace a implementaci technologických řešení Klientského centra, které i díky této spolupráci patří podle nezávislých benchmarků k nejlepším v ČR.

Na Dimension Data si ceníme vysoké odbornosti, profesionality a především také zkušeností v oboru, které nám pomáhají nasměrovat náš technologický rozvoj tím správným směrem. Velmi oceňuji, že Dimension Data není pouze dodavatel technologií, ale také business partner, který vždy dokáže dobře pochopit naše potřeby a navrhnout odpovídající řešení.

Věřím, že cesta vysoké kvality služeb je tou správnou, a přeji Dimension Data mnoho spokojených zákazníků a hodně úspěšných projektů.“
alt

Jana Urbánková, Výkonná ředitelka klientských sužebEqua Bank

alt
„Společnost Dimension Data pro nás zajištuje hlasové služby klientského centra a podílí se na podpoře chodu síťové infrastruktury.

Vážíme si vstřícného a lidského přístupu, který si Dimension Data udržuje od začátku spolupráce s naší bankou.

Přejeme Dimension Data do dalších let spoustu spokojených klientů jako je Equa bank.“


Gabriela Pietraszková, Head of Customer ServiceKofola

alt
„Kvalitní technologie a support jsou nepostradatelné předpoklady spolupráce, a v tomto popřeji "déčkům" stejný „drajv“, jako doposud. Vztah "déček" a Kofoly můžu po letech považovat za férové partnerství, což nás velmi těší. A protože za vším stojí konkrétní lidé, chtěl bych Zbyzskovi, Martinovi, Luďkovi a Markétě říci velké díky za to, co, a hlavně jak, pro nás dělají.“

alt

Milan Zmarzlák, Head of ICTMSD IT Global Innovation Center

alt
„Dimension Data dodala MSD IT Global Innovation Center v Praze řešení Unified Communication. Jednalo se o základní součást zcela unikátního projektu výstavby globálního inovativního centra, které bylo agenturou CzechInvest a Sdružením pro zahraniční investice (AFI) oceněno jako investorský projekt roku 2014 v kategorii IT a sdílené služby.

Dimension Data se osvědčila jako partner, který dokázal vnímat celou filozofii projektu a aktivně se podílel na jeho technologickém rozvoji. Její konzultanti nám přinášeli mnoho podnětných návrhů a vždy perfektně balancovali účelnost a ekonomickou přijatelnost.

V MSD si pečlivě vybíráme spolupracující partnery, kteří dokážou perfektně porozumět naší vizi, pečlivě naslouchat a posouvat hranice možného. Proto přejeme společnosti Dimension Data do dalšího desetiletí, aby zůstala vnímavá a chápavá k potřebám zákazníků, jako při budování našeho futuristického inovativního centra pro 21. století.“
alt

John Westby, CEO
© 2018 Dimension Data All Rights Reserved | Souhlas se zpracováním osobních údajů

Téma aktuálního čísla

IT TRENDY PRO ROK 2019

Kontakt

Dimension Data Czech Republic s.r.o.
Milevská 2095/5
140 00 Praha 4
Tel: +420 224 600 010
Email: info.cz@dimensiondata.com
www.dimensiondata.com